Oro kondicionierius Panasonic (CS-TZ50ZKEW / CU-TZ50ZKE) 5,0/5,8 kW
Prekės ženklas:
Prekės kodas: CS-TZ50ZKEW / CU-TZ50ZKE
Prekės aprašymas
Panasonic CS-TZ50ZKEW / CU-TZ50ZKEsieninis oro kondicionierius su šilumos siurbliu oras–oras, skirtas vėsinti vasarą ir šildyti žiemą su aukštu efektyvumu ir komfortu. Šis modelis pasižymi 5,0 kW vėsinimo ir 5,8 kW šildymo galia, todėl yra puikus sprendimas vidutinio dydžio gyvenamosioms patalpoms (~40–50 m²).
Įrenginys naudoja ekologišką R32 šaltnešį – tai padeda pasiekti aukštą energinį efektyvumą (SEER ~6,90 A++, SCOP ~4,50 A+), taip sumažinant elektros sąnaudas bei padidinant bendrą komforto lygį. Panasonic nanoe™ X technologija padeda gerinti patalpų oro kokybę, mažinant kvapus, mikroorganizmus ir teršalus ore, o integruotas Wi-Fi valdymas per „Panasonic Comfort Cloud“ suteikia patogią kontrolę išmaniuoju telefonu.